Сортувати:
Показати
«Бузкові сни»
Ніжний та витончений набір постелі в поєднання бузкового та ніжно кремового. Тканина - 100 % бавовна. Можлива усадка тканини близько 3%. Комплект..
«Ведмеді у помаранчевому»
Комплект складається з чотирьох елементів. Розміри:- простиня (сірий зигзаг)- підковдра (замок по всій ширині, виконана з двох тканин Ведмеді у п..
«Ведмеді у синьому»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- простиня (сірий зигзаг)- підковдра (замок по всій ширині, виконана з двох тканин Ведмеді у синьому..
«Гори в тумані»
Євро комплект постелі з сірими зигзагами. Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всій ширині)- простиня- наволоч..
«Зірки на слонах»
Слони з зірками в нижних матових кольорах в поєднанні з бежевою сіткою утворюють особливо затишний та теплий комплект.Комплект складається з чотирьох ..
«Зірки під хмарами синенькі»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- простиня (синенькі зірки на білому)- підковдра (синенькі зірки на білому + синенькі хмарки)- навол..
«Кораловий зигзаг»
Ніжне поєднання коралового (чи приглушеного рожевого) зигзагу та білосніжного попліну. Окрім вибору розміру простині, також можна обрати колір - зигза..
«Королівська ніч»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (200х220, замок по всій ширині, виконана з двох тканин)- простиня (темно сині зірочки на..
-11%
«Крапельки»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всій ширині)- простиня - наволочка (2 шт., 50х70 см.)Тканина - 100 % баво..
«Мої чорничні ночі»
Чудовий набір постелі в поєднанні глибокого синього та ніжно кремового, виконаний зі 100 % бавовни.Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:-..
«Риба моя»
Яскраві рибки в поєднання з крапками на голубому - чудовий спогад про море!Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (рибки + крап..
«Фламінго на полюванні»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- простиня (на вибір 200x220, 220х240, 160х200х20 резинка)- підковдра (200х220, 200х200, замок по вс..
«ЧБ зигзаг»
Набір ЧБ зигзаг з ідеальним чорно-білим зигзагом та білосніжною серединкою.Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всі..
«ЧБ»
Набір ЧБ з ідеальними чорно-білими смугами та білосніжною серединкою. Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всі..
Показано з 1 по 15 із 57 (4 сторінок)