Двоспальні комплекти постелі виконані з високоякісної 100% бавовни. Постіль приємна на дотик та відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

Сортувати:
Показати
-9%
«Велика ведмедиця»
Ніжний та витончений набір блакитних дрібних зірочок на білому. Тканина - 100 % бавовна. Можлива усадка тканини близько 3%. Комплект складається ..
1100UAH 1000UAH
«Лижники зелені»
Комплект постелі "Лижники зелені" для тих, хто і уві сні мріє про спуски з вершин!Розміри:- простиня 220х240, 160х200х25 або 180х200х25- підковдра 200..
«Новорічний срібний»
Євро комплект "Новорічний срібний" ідеально пасує для тих, хто любить довго ніжитись у теплому ліжечку довгими зимовими вечорами. Розміри:- прост..
«Новорічний»
Комплект постелі "Новорічний" ідеально пасує для тих, хто любить довго ніжитись у теплому ліжечку довгими зимовими вечорами. Розміри:- простиня 2..
«Бузкові сни»
Ніжний та витончений набір постелі в поєднання бузкового та ніжно кремового. Тканина - 100 % бавовна. Можлива усадка тканини близько 3%. Комплект..
«Ведмеді у помаранчевому»
Комплект складається з чотирьох елементів. Розміри:- простиня (сірий зигзаг)- підковдра (замок по всій ширині, виконана з двох тканин Ведмеді у п..
«Ведмеді у синьому»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- простиня (сірий зигзаг)- підковдра (замок по всій ширині, виконана з двох тканин Ведмеді у синьому..
-11%
«Крапельки»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всій ширині)- простиня - наволочка (2 шт., 50х70 см.)Тканина - 100 % баво..
900UAH 800UAH
«Ранок Тіффані»
Ніжний та витончений набір постелі в поєднання кольору тіффані (бірюза) та світлого сірого. Тканина - 100 % бавовна. Можлива усадка тканини близько 3%..
«Риба моя»
Яскраві рибки в поєднання з крапками на голубому - чудовий спогад про море!Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (рибки + крап..
«Риба-кит»
Голубенькі та сірі китенята в поєднанні з бежевою сіткою утворюють особливо затишний та теплий комплект.Комплект складається з чотирьох елементів.Розм..
«Слоники»
Слони з зірками в ніжних матових кольорах в поєднанні з бежевою сіткою утворюють особливо затишний та теплий комплект.Комплект складається з чотирьох ..
«Спіла слива»
Ніжний та витончений набір постелі в поєднання насиченого сливового та світло сірого кольорів. Тканина - 100 % бавовна. Можлива усадка тканини близько..
«Фламінго на полюванні»
Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- простиня (на вибір 200x220, 220х240, 160х200х20 резинка)- підковдра (200х220, 200х200, замок по вс..
«ЧБ зигзаг»
Набір ЧБ зигзаг з ідеальним чорно-білим зигзагом та білосніжною серединкою.Комплект складається з чотирьох елементів.Розміри:- підковдра (замок по всі..
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)
Підковдра
Колір